futbolbasketboltenisbuzhokeyi


15:00 Angusht - Shinnik
Kanal 1
16:00 Pescara - Novara
Kanal 1
16:00 Neftekhimik - Gazovik Orenburg
Kanal 1
17:00 Ufa - Khimik Dzerzhinsk
Kanal 1
17:30 Rotor Volgograd - Arsenal Tula
Kanal 1
18:00 Slavia Sofia - PFC Beroe Stara Zagora
Kanal 1
18:00 Krylya Sovetov - FK Amkar Perm
Kanal 1
18:00 Baltika - Sibir
Kanal 1
19:00 NK Istra 1961 - NK Osijek
Kanal 1
19:00 Modena FC - Ternana
Kanal 1
19:00 Cracovia Krakow - Podbeskidzie
Kanal 1
19:00 Ceahlaul Piatra Neamt - CS Gaz Metan Medias
Kanal 1
19:00 Torpedo Moscow - Spartak Nalchik
Kanal 1
19:00 FC Infonet - JK Tallinna Kalev
Kanal 1
19:30 SC EVS Parndorf - Liefering
Kanal 1
19:30 SCR Altach - TSV Hartberg
Kanal 1
19:30 SV Horn - SKN Sankt Polten
Kanal 1
19:30 Avusturya İkinci Lig Dönüşümlü Yayın -
Kanal 1
19:30 First Vienna FC - SV Mattersburg
Kanal 1
19:30 Greuther Furth - 1860 Munchen
Kanal 1
19:30 Ingolstadt - 1 FC Koln
Kanal 1 - Kanal 2
19:30 VFL Bochum - Arminia Bielefeld
Kanal 1
19:30 Almanya Bundesliga 2 Dönüşümlü Yayın -
Kanal 1 - Kanal 2
19:30 Randers FC - SonderjyskE
Kanal 1
20:00 SV Darmstadt 98 - FC Rot-Weiss Erfurt
Kanal 1
20:00 Ferencvaros TC - Kaposvar
Kanal 1
20:00 IFK Goteborg - Falkenbergs FF
Kanal 1
20:00 Orebro SK - Atvidabergs FF
Kanal 1
20:00 Gençlerbirliği - Bursaspor
Radyo - Radyo Alternatif
20:20 Suriyenska - Ostersunds FK
Kanal 1
20:55 Fransa 2. Lig Dönüşümlü Yayın -
Kanal 1
21:00 FC Istres - Berrichonne de Chateauroux
Kanal 1
21:00 Stade Lavallois - Chamois Niortais
Kanal 1
21:00 Lens - Nancy
Kanal 1
21:00 Tours FC - ESTAC Troyes
Kanal 1
21:00 Brest - Clermont Foot
Kanal 1
21:00 CA Bastia - Arles
Kanal 1
21:00 Clermont Foot - AC Le Havre
Kanal 1
21:00 Dijon Footbal - Nimes Olympique
Kanal 1
21:00 VVV - FC Volendam
Kanal 1
21:15 Viktoria Plzen - Teplice
Kanal 1
21:30 KSV 1919 - SC Avusturya Lustenau
Kanal 1
21:30 SV Zulte Waregem - KRC Genk
Kanal 1
21:30 Hannover - Stuttgart
Kanal 1
21:30 FC Nantes - Marseille
Kanal 1 - Kanal 2
21:30 Lech Poznan - Wisla Krakow
Kanal 1
21:45 Brighton and HA - Yeovil Town
Kanal 1
21:45 AS Roma - AC Milan
Kanal 1 - Kanal 2
21:45 Partick Thistle - St Mirren
Kanal 1
22:00 Elche - Levante
Kanal 1
01:00 Defensor Sporting - CA Rentistas
Kanal 1
01:10 Newells Old Boys - CA Tigre
Kanal 1